אודותינו

אקו ג.ב הינה חברת בניה והיבואנית הרשמית של "הליקס"- מוט חיזוק זעיר אשר מחולל מהפכה בענף הבניה.

אקו- ג.ב משלבת בתוכה צוות עם מעל 60 שנות ניסיון וותק במצטבר ונותנת מענה מקיף לכל צרכי שוק הבניה בישראל.
אנו משרטטים ללקוחותינו תכנית פעולה מקיפה ונרחבת לכל מיזם בניה ונותנים פתרון מלא ומקיף לכל שלב ושלב במיזם.
צוות העובדים שלנו מכיל בתוכו חומר אנושי מקצועי בעל ידע עצום ומגוון בכל תחומי הבניה: החל מטפסנות, אינסטלציה, טייחים וצבעים, מעצבי פנים ואדריכלים, מהנדסי בניין וקונסטרוקטורים.

אנו רואים כערך עליון את המקצוע שלנו ואת ההתנהלות המקצועית מול הלקוחות – עמידה בלוחות זמנים ועבודה על פי תכנית מפורטת, בטיחות היא במעלתה העליונה ואינה באה על חשבון שום ערך אחר, וכמובן להיות אנושיים ומכילים.
הניסיון והידע שלנו, ביחד עם שירות 360 המקיף כל מיזם שאנו מלווים- חוסכים ללקוחות שלנו כסף, טרחה וזמני ביצוע כל פרויקט מצטמצמים למינימום.

היבואנית הרשמית של הליקס בישראל.

בנוסף לפעילות הענפה של חברת אקו ג.ב, החברה היא הזכיינית והיבואנית הרשמית של "הליקס" בישראל.
הליקס הוא מוט זעיר המעורבב ביחד עם תערובת הבטון, מוצר זה הוא ממש "פורץ דרך" בענף הבניה ומשנה את כל שיטת הבניה מקצה לקצה ומאפשר זמני בניה קצרים יותר, זולים יותר ועמידים יותר.

השימוש במוצר מייתר את האפשרות להשתמש ברשתות ברזל כשבונים ובכך מוזיל את על העבודה, מקצר את זמנה מכיוון שכל הבניה והטפסנות של הרשתות לא נעשית, דבר זה מוזיל את עלויות הפרויקט ברמה ניכרת.
קראו עוד על המוצר פורץ הדרך.

נגן וידאו

Helix

מוט חיזוק זעיר לבטון

ליצירת בטון חזק ועמיד!

HELIX, מוצר פטנט עולמי המחזק תערובות בטון ומעניק חוזק מכני העולה על בטון מזוין רגיל. המוצר הוא סיב חיזוק פלדה זעיר המשתלב בתערובת הבטון ובשל צורתו הבורגי הייחודית מעניק למוצר המוגמר חוזקה אדירה, מייעל זמני עבודה וחוסך זמן וכסף.

צור קשר

לכל שאלה או בקשה הרגישו חופשי ליצור קשר.