עיצוב פנים

מהו עיצוב פנים

עיצוב פנים הוא שלב בתכנון האדריכלי המרכז בתוכו את כל הנושא העיצובי של חללי הבית הפנימיים.
בשרטוט הראשוני של עיצוב החלל הפנימי אנו מתייחסים בראש למבנה השלד ולאחר מכן מיישמים עקרונות הנדסאים כמו מקסום השימוש בחלל הפנימי, מזעור למינימום שינויים כלשהם בחריגות תקציב וכמובן לוקחים בחשבון את מכלול רצונותיו של הלקוח והעדפותיו העיצוביות.

שרטוט תלת מימד בעיצוב פנים

הייחודיות שלנו היא שמשרדינו עובדים עם תוכנת תלת מימד מתחילת התהליך השרטוטי – דבר זה הוא יתרון עצום לעומת מתחרינו, שכן דבר זה מזרז את תהליך התכנון והלקוח תמיד עם אצבע על הדופק ובמצב מודעות תמידי לגבי הבניה העתידית- היעילות והמהירות בנושא זה הוא דבר המבדל את משרדי אקו-ג.ב אל מול מתחריה, ענין זה חוסך זמן, כסף וטרחה רבה בתהליך העיצוב.

חווית התלת מימד המוצגת ללקוח בתחילת התהליך נותנת ללקוח מראה ותחושה ריאליסטיים של חלל הבית ומאפשרת לו לבצע שינויים עדינים בשרטוט העיצוב ובחירת הסגנון.
עוד באפשרות הלקוח לקבל שירותיי ליווי וייעוץ לעיצוב הבית גם לאחר סיום הבניה בנושאים כגון עיצוב דקורטיבי לחללי הבית (חללי מגורים וחללי מחיה משותפים) ובחירת ריהוט עד הפרט האחרון.

נגן וידאו

Helix

מוט חיזוק זעיר לבטון

ליצירת בטון חזק ועמיד!

HELIX, מוצר פטנט עולמי המחזק תערובות בטון ומעניק חוזק מכני העולה על בטון מזוין רגיל. המוצר הוא סיב חיזוק פלדה זעיר המשתלב בתערובת הבטון ובשל צורתו הבורגי הייחודית מעניק למוצר המוגמר חוזקה אדירה, מייעל זמני עבודה וחוסך זמן וכסף.

צור קשר

לכל שאלה או בקשה הרגישו חופשי ליצור קשר.