תכנון אדריכלי

אקו- ג.ב משלבת בתוכה צוות עם מעל 60 שנות ניסיון וותק במצטבר.
הניסיון הרב והידע שלנו, ביחד עם שירות 360 המקיף כל מיזם שאנו מלווים- חוסך לך כסף, טרחה וזמני ביצוע פרויקט למינימום מהחלום על הבית הנכסף ועד לקבלת המפתח.

האני מאמין שלנו בביצוע עבודות אדריכליות

אני רואים זאת כשליחות ומבינים שתכנון אדריכלי הוא מכלול שלם של דברים שלא תמיד נלמדים בבתי ספר לאדריכלות, מקצוע זה טומן בחובו קשת רחבה של נושאים שרק על ידי הניסיון הרב ניתן לייעץ ללקוח ולספק לו את מירב האפשרויות לחסכון בעלות הבניה ולהביא למקסימום את איכות הבניה ויעילותה.

  • חקר הלקוח ורצונותיו
  • איפיון סביבת הבניה
  • בחירת חומרי בניה
  • הגשת תכנית אדריכלית
  • חקר הלקוח בתכנון אדריכלי

אנו מתייחסים ללקוח כאל מכלול שלם המכיל בתוכו מגוון עולמות ורצונות (אופי הלקוח, המצב המשפחתי העתידי, העדפותיו העיצוביות וכו') דברים אלו ביחד עם ניסיון רב נותנים לנו את היכולת להגיע לתוצר מוגמר שיתאים ללקוח ולצרכיו לעוד שנים רבות.

החשיבות של סביבת הבניה בתכנון אדריכלי.

חקר השטח וסביבת הבניה היא קריטית לפני שמתחילים את השרטוט האדריכלי.
בתחילת התכנון ישנם כמה פאקטורים הנלקחים בחשבון כגון: גודל המגרש, כיווני האוויר, צביון הבניה וסגנון הבתים הסמוכים, החשיבות למיקום הבניה (קרבה לים, סביבה מדברית וכו') גם כן היא חשובה בראיה ההוליסטית כשניגשים לתכנון ולשרטוט אדריכלי, וכן תווי השטח (קרבה להר, מדרון וכו')
כל הדברים הללו נלקחים בחשבון בתפירה אישית ומוטמעים בשרטוט האדריכלי הסופי המוגש ללקוח למקצה שיפורים.

בחירת חומרי הבניה בתכנון אדריכלי.

בחירת חומרי הבניה הם חשובים ביותר בשרטוט הסופי המוגש. השפעתם הם בראש ובראשונה על מחיר הבניה, וכן גם על יעילות וזמני הבניה.
הדגש שלנו בבחירת חומרי הבניה הוא בראש ובראשונה חומרים אקולוגיים אשר לא טומנים בחובם איזשהי סכנה לדיירי הבית, חסכוניים וקלים לעבודה וכן גם מותאמים לאופי הבניה המשוכלל בתכנית הכללית.
כמו כן בבחירת חומרי הבניה נלקחים בחשבון האסתטיקה וקווי המתאר העיצוביים שהלקוח מעדיף ומכתיב (סוג החומר, צבעים וכדומה)

הגשת התכנית האדריכלית (גרמושקה)

העבודה על הגשת התכנית האדריכלית צריכה להיות על פי לוחות הזמנים שנקבעו וגם התכנית צריכה בנוסף להכיל שרטוט והדמיה בתלת מימד המאפשרת ללקוח הבנה לעומק של התכנון האדריכלי.
תכנית התלת מימד נותנת ללקוח הממוצע שאין לו ידע מקדים בנושא זה אפשרות לחוש ולהרגיש את ביתו העתידי בצורה האופטימלית ביותר ולחסוך ממנו בעתיד שינויים שאליהם הוא לא שם דגש בשלבי התכנון הראשוניים.
אלה חוסכים בזמן יקר ובמפח נפש מיותרים.

העבודה עם הלקוח נעשית באופן צמוד מרגע ההחלטה ועד לתוצאה הסופית כשהדגש הוא בתפיסה הוליסטית של בנייה- חלום הלקוח, אופי המגרש והסביבה ועקרונות בנייה מיטבית וירוקה.

נגן וידאו

Helix

מוט חיזוק זעיר לבטון

ליצירת בטון חזק ועמיד!

HELIX, מוצר פטנט עולמי המחזק תערובות בטון ומעניק חוזק מכני העולה על בטון מזוין רגיל. המוצר הוא סיב חיזוק פלדה זעיר המשתלב בתערובת הבטון ובשל צורתו הבורגי הייחודית מעניק למוצר המוגמר חוזקה אדירה, מייעל זמני עבודה וחוסך זמן וכסף.

צור קשר

לכל שאלה או בקשה הרגישו חופשי ליצור קשר.