נגן וידאו

מוט חיזוק זעיר לבטון

ליצירת בטון חזק ועמיד!

HELIX מוצר פטנט עולמי המחזק תערובות בטון ומעניק חוזק מכני העולה על בטון מזוין רגיל. המוצר הוא סיב חיזוק פלדה זעיר המשתלב בתערובת הבטון ובשל צורתו הבורגי הייחודית מעניק למוצר המוגמר חוזקה אדירה, מייעל זמני עבודה וחוסך זמן וכסף.

בניה מסחרית

היתרון בבניית מבני מסחר עם השימוש בסיב הוא החסכון האדיר בזמני הבניה, דבר המביא לחסכון עצום בכח אדם ובעמידה בלוחות זמנים.

בניה תעשייתית

השימוש בסיב בסוגי בניה לתעשייה מביאה לגמישות המבנה ולעלייה בחוזק הנגיפה ב-100%. כמו כן עמידותו של הבטון משתפרת ומביאה לעמידות עומס מקסימלית.

יציקות בטון

בשימוש ביציקות השימוש בסיב חוסך את הנחת רשתות הברזל, דבר המביא לחסכון במשקל הזיון ואת זמני ההרכבה של רשתות הברזל.

בניה ביתית

בשימוש לבניה ביתית הסיב נותן גמישות וחיזוק למבנים, יתרון ברור לחיזוק נגד רעידות אדמה, תזוזות קרקע ומונע יצירת סדקים.

יסודות

תקן ישראלי 466 לסיבים: לא מאפשר שימוש בסיבים ביסודות בלי תוספת זיון ברזל כרגע.
השימוש בסיב ביציקת יסודות אינו מצריך הנחת רשתות ברזל לפני היציקה. דבר החוסך בזמני בניה ובשל תכונותיו הגמישות של הסיב עושה את המבנה חזק יותר לתזוזות הקרקע.

בניה תת קרקעית

בשימוש ביציקות בטון מתחת לקרקע הסיב מעניק עמידות יתרה למבנה, איננו מחליד ומיועד למקומות עם רטיבות ולחות, דבר המעניק אורך חיים ארוך יותר למבנה ואיננו דורש תחזוקה.

מהו ההליקס? helix


Helix Micro-Rebar הינו סיב זעיר המהווה אלטרנטיבה למוטות חיזוק. ה- Helix, העשוי מסיבי פלדה, סיבי הפלדה של HELIX מפוזרים בצורה הומוגנית בבטון ועל כן מקנים לו עמידות טובה יותר בפני מאמצי כפיפה, סדיקה, גזירה ועמידה טובה יותר לשחיקה.

Helix הוא האלטרנטיבה היחידה למוטות ברזל ולרשתות, אשר מספק למהנדסים שיטה שנבדקה באופן יסודי, אשר לא רק עונה על דרישות קודי הבנייה, אלא גם קלה לשימוש, משום שהתכנון נעשה בדיוק כמו עם מוטות ברזל.


היתרונות בשימוש ההליקס HELIX במיזמי בניה.


Helix מספק פי שלושה מהכוח הנדרש עבור כל היישומים, ניתן להוסיף אותו ישירות למשאית במפעל הבטון או באתר, הוא אינו מתקשה או מתגבש במערבל ומצריך מקסימום חמש דקות של ערבוב כדי להגיע לפיזור שווה בתערובת.
במשך עשר שנים הוכח כי הוא יכול להוות תחליף למגוון שימושים ולייעל שיטות בניה ובכך להביא לחסכון של זמן וכסף.
סיב ההליקס הוא חומר בניה מאושר אשר עומד בכל התקנים הבין-לאומיים והוא בשימוש בתעשייה מעל עשר שנים בשלושים מדינות שונות.

השימוש בסיבי Helix כתחליף לחיזוק קירות, הוא טוב יותר ה- Helix מצופה אבץ בתהליך אלקטרוליזה כדי להגן עליו מפני קורוזיה, הגימור שלו חלק וקל, סיבי ה- Helix אינם בולטים לאחר הגימור ואינם מפריע לחתכי ההתפשטות, הוא עמיד יותר בפני סדקים ובעלחוזק גזירה משופר.
היתרון בשימוש ההליקס במקום רשת ברזל.

Helix מאיץ את זמני ביצוע העבודה בכך שהוא מבטל את הצורך בהנחה, קשירה ואיזון של מוטות הברזל, מבטל את הצורך במשאבה משום שהמערבלים יכולים לפרוק את הבטון ישירות אל תוך אזור השפיכה משום שאין מוטות ברזל או רשת העומדים בדרכו.
החלפת הברזלים או הרשת ב-Helix Micro-Rebar תשפר את הבטיחות של אתר הבנייה על ידי העלמת סכנות הנפילה, תמנע טעויות יציקה המפחיתות מאוד את יעילות הברזלים והרשת. המוצר חוסך בממוצע כעשרים אחוז מעלות הבטון בפרויקט, בעיקר בשל הפחתת עלות כוח העבודה והפחתה באופן משמעותי את משך הבנייה.


כיצד ההליקס התפתח


Helix פותח במקור כחומר המשמש לחיזוק בטון העמיד בפיצוצים וברעידות אדמה. כידוע, בטון הוא חומר שביר, הסיב הזעיר מאפשר לבטון להתגמש תחת עומס, תוך יצירת סדקים קטנים יותר ובכך הופך את הבטון לגמיש יותר ללא תוספת עלות.
היישומים של Helix הם נרחבים: יישומים מרצפה פשוטה על חצץ, דרך רצפה על משטח מתכתועד מבנים מורכבים כמו יציקות של בניינים רבי-קומות והקמת בתים ויסודות ועוד…